Pomagam dobrze kupić samolot lub śmigłowiec.

Cel
Moim celem jest znalezienie dla Ciebie najlepszego rozwiązania w zakresie szeroko pojętego transportu lotniczego. Dążę do tego, abyś miał poczucie, że twoje pieniądze zostały dobrze wydane. Chcę żebyś polecił moje usługi swoim znajomym.

Weryfikacja ofert

Informacje podawane przez producentów i dystrybutorów przy sprzedaży samolotów i śmigłowców niełatwo jest zweryfikować i porównać. Na podstawie informacji o twoich potrzebach, swojej wiedzy i szczegółowej analizy dostępnych na rynku rozwiązań zarekomenduję Ci najlepsze rozwiązanie. Przedstawię to w czytelny sposób w oparciu o twarde dane liczbowe.

Trafne decyzje

Zakup samolotu lub śmigłowca to niełatwa decyzja. Wiąże się z wysokimi kosztami i jest zobowiązaniem długoterminowym. Lotnictwo General Aviation jest szczególnym obszarem, z którym przeciętny człowiek ma do czynienia rzadko lub nigdy, a który jednocześnie jest skomplikowany i rozległy. Wiele istotnych niuansów dotyczących użytkowania sprzętu lotniczego ujawnia się dopiero po zakupie. Pomagam uniknąć niespodzianek.
Jestem z tobą

Jestem po twojej stronie, jestem wynajęty przez Ciebie i działam tylko w Twoim interesie.